Projelerinizin "Güvenilir" Çözüm Ortağı
Eng Ru Tr facebook twitter
  KURUMSAL | HİZMETLER| ÜRÜNLER | REFERANSLAR | TESİSLERİMİZ | MAKİNE PARKURU | İLETİŞİM

Telif Hakları geri

E

Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sayfalarını açtığınız andan itibaren ,aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. *Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., bu maddeler üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

Site içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel unsurlara ait haklar, Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. veya içerik sağlayıcılarına ait olup Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.‘nin yazılı izni olmadan, kısmen ya da tamamen kullanılması, kopyalanması, değişiklik yapılması, ticari amaçla elde bulundurulması yasaktır.

Ziyaretçi, siteyi kullanırken ki tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Doğabilecek zararlardan, Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., içeriğindeki, kullanıcılar tarafından iletilmiş görüş ve düşüncelerden sorumlu tutulamaz.Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.‘da yayınlanan her türlü yazı, görüş ve düşünce ilgili editör veya köşe yazarına aittir, Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., veritabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini taahüt etmez. Hacking ve benzeri dış müdahaleler ile söz konusu olabilecek zararlardan Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., okurlarca sisteme eklenen her türlü yazılı ve/veya görsel dokümanı önceden haber vermeksizin silebilir yahut redakte edebilir. Eklenen içeriğin yayınlanacağına yahut yayınının devam edeceğine yönelik hiç bir taahütde bulunmaz.

Ekşioğlu Madencilik Otomotiv Taş Ocakçılığı Hazır Beton Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. gerekli gördüğü durumlarda, modaclub üyelerinin kayıtlarını önceden haber vermeksizin silebilir / dondurabilir.

Sitenin kullanımı, Türk maddi hukuk ve Türk usul hukuku kurallarına tâbidir; ve ilgili uyuşmazlıkların çözümünde Zonguldak mahkeme ve icra daireleri münhasıran yetkilidir.

© 2014 Ekşioğlu Hazır Beton ve Agrega Tesisi
Ana Sayfa | Gizlilik | Kurallar | Telif Hakları
Merkez Ofis
On Temmuz Mh. Acılık Cad. Alpaslan Sk. No:19 Merkez / Zonguldak
E-mail : info@eksioglubeton.com.tr
Tel: (0372) 251 5482-83
Fax: (0372) 252 2649
--------------------------------------------------------
İzmir Contact
Yasemin Uluçay
Mobile tel. : +90 545 445 04 59
E-mail : ulucay.yasemin@gmail.com
Address : Çankaya 150 sok. No:5 /8 Hatay - İzmir
Hazır Beton Tesisi
Zong.-Ankara Karayolu 12 Km. Dorasan Tepesi Mevkii / Elvan Pazarcık / Zonguldak
E-mail : eksioglu_beton@hotmail.com
Tel: (0372) 219 8080-90
Fax: (0372) 219 8070
--------------------------------------------------------